Baton Jabłko-Wiśnia z Nerkowcem i Chrupkami z komosy ryżowej bez dodatku cukru 35 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
Jabłko 54,4%, wiśnia 13,6%, nerkowce 22%, prażone nerkowce 8%, chrupki z komosy ryżowej 2%.
Alergeny
ORZECHY NERKOWCA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1560kJ/372kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.8 g |
| Węglowodany | 49 g |
| Cukry | 38 g |
| Błonnik | 8.8 g |
| Białko | 6.6 g |
| Sól | 0.03 g |