Opis szczegółowy
Baton GO ON Energy orzechowo‑karmelowy, oblany mleczną czekoladą, to pyszny baton dla aktywnych, który wygrywa w przedbiegach ze zwykłymi batonikami. Wzbogacony w witaminy, magnez i guaranę, dostarcza ważnych składników odżywczych dla osób aktywnych fizycznie. Stworzony dla wszystkich, którzy kochają sport i… orzechową chwilę przyjemności z nutą karmelu. Baton GO ON Energy to szybka przekąska dla aktywnych, która melduje się na mecie z najlepszymi wynikami:
wysoka zawartość aż 7 witamin: C, E, niacyny, tiaminy, kwasu pantotenowego, B6 i B12
źródło magnezu
zawiera ekstrakt z guarany i kofeinę
Potrzebujesz wsparcia w treningu? Niacyna, tiamina, witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina B6, witamina B12 wspomagają metabolizm energetyczny*. Magnez i witamina C pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego*. Baton GO ON Energy orzechowo-karmelowy ma skład i smak na medal!
Baton GO ON Energy orzechowo-karmelowy to zdrowa przekąska, po którą możesz sięgnąć w trakcie lub po treningu, i w każdej chwili aktywnie spędzanego dnia. GO ON – zawsze do przodu!
Produkt zawiera kofeinę i dlatego nie jest zalecany dla dzieci i kobiet w ciąży.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Karmelowy, orzechowy |
| Dodatki | Z karmelem |
| Zawartość netto | 45 g |
| Składniki | Orzeszki arachidowe 25,5 %, czekolada mleczna 25 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); naturalny aromat waniliowy), syrop glukozowy, mąka: ryżowa, kukurydziana; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; maltodekstryna, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, karmel 2,4 % (skarmelizowany cukier), odtłuszczone mleko w proszku, sól morska, aromat naturalny, emulgator: lecytyny (z soi); substancje wzbogacające: magnez, witamina c, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy (b5), witamina b6, tiamina (b1), witamina b12; ekstrakt z guarany 0,5 % (maltodekstryna, ekstrakt z guarany, kofeina 0,05 %). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 214 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 895 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,3 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 83 %RWS |
| Magnez | 167 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 45 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 18 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 113 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 117 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 1,1 mg/100g |
| Tiamina (%RWS) | 100 %RWS |
| Witamina B12 | 2,1 μg/100g |
| Witamina E | 14 mg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,3 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 93 %RWS |
| Witamina C | 67 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 84 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera kofeinę | środek spożywczy inny niż napój - dodano w celu fizjologicznym |
| Zawartość kofeiny | 50 mg/100g |
| Zawiera olej palmowy | Nie |