Baton Jabłko-Mango z Nerkowcem i chrupkami z komosy ryżowej bez dodatku cukru 35 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodym. suchym miejscu
Składniki
Mango 34,7%, jabłko 33,3%, nerkowce 22%, prażone nerkowce 8%, chrupki z komosy ryżowej 2%.
Alergeny
ORZECHY NERKOWCA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1532 kJ/366 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.7 g |
| Węglowodany | 48 g |
| Cukry | 38 g |
| Błonnik | 7.7 g |
| Białko | 6.5 g |
| Sól | 0.04 g |