Baton Jabłko-Borówka z Nerkowcem i Chrupkami z komosy ryżowej bez dodatku cukru 35 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodym. suchym miejscu
Składniki
Jabłko 54,4%, borówka 13,6%, nerkowce 22%, prażone nerkowce 8%, chrupki z komosy ryżowej 2%.
Alergeny
ORZECHY NERKOWCA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1567 kJ/374kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.7 g |
| Węglowodany | 47 g |
| Cukry | 37 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 6.6 g |
| Sól | 0.04 g |