Opis szczegółowy
Połączyłem owoce, chrupki z komosy ryżowej i orzechy nerkowca, aby stworzyć wyjątkowe batoniki — pyszną przekąskę dla tych, którzy są zawsze w ruchu.
Batony nie zawierają dodatku cukru, konserwantów, glutenu ani barwników. Mają przyjemną teksturę oraz naturalnie słodki smak ulubionych owoców i orzechów.
To pyszna i wygodna przekąska dla całej rodziny: na spacer z dzieckiem, do biura, na uczelnię, w podróż czy przed treningiem.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 35 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
| Produkt o bardzo niskiej zawartości glutenu | 1 |
| Składniki | Jabłko - 54,4% maliny - 13,6% orzechy nerkowca - 22% prażone orzechy nerkowca - 8% chrupki z komosy ryżowej - 2% |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bob snail polska sp. z o. o. ulica i numer: domaniewska 37/2.43 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 840 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1561 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 546 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,2 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |