Baton Kaki-Pomarańcza z Nerkowcem i Chrupkami z komosy ryżowej bez dodatku cukry 35 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem
Składniki
Kaki47,6%, pomarańcza 20,4%, orzechy nerkowca 22%, prażone orzechy nerkowca 8%, chrupki z komosy ryżowej 2%.
Alergeny
ORZECHY NERKOWCA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1802kJ/430kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 61 g |
| Cukry | 40 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 7.9 g |
| Sól | 0.02 g |