Opis szczegółowy
Wafle przekładane kremem (72%) o smaku truskawkowym
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | Truskawkowy |
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), serwatka w proszku, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól, skrobia ziemniaczana, substancja spulchniająca (węglany sodu), żółtko jaja w proszku, emulgator (lecytyny (z rzepak)), aromat cytrynowy z innymi aromatami. może zawierać soje, orzeszki arachidowe, migdały i inne orzechy, nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fabryka cukiernicza kopernik s.a. ulica i numer: żółkiewskiego 34 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 519 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2170 kJ |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Inne informacje o zawartości