Wafel manner snack minis mleczno-czekoladowy 5*25 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 125 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna (17%), mleko w proszku odtłuszczone (10%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), mąka pszenna pełnoziarnista (3%), syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi); sól, skrobia, śmietanka w proszku (0,1%), orzechy laskowe, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, węglany potasu; aromat. Może zawierać inne orzechy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Typ | Wafle |
| Smak | Mleczny, Czekoladowy |
| Dodatki | Kakao, Z kremem |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 38 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 56 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 521 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2178 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2178 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |