Baton proteinowy z orzechami laskowymi w polewie z gorzkiej czekolady, bezglutenowy BIO 40 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Orzech laskowy łączy się z ciemnym kakao, tworząc pełny smak bogaty w antyoksydanty. Białko roślinne wspiera mięśnie, a błonnik pomaga trzymać apetyt na wodzy. Sięgnij, gdy chcesz połączyć przyjemność z rozsądną energią.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
prażone ORZECHY LASKOWE* (26%), teksturowane białko grochu*, rozpuszczalny syrop błonnikowy*, masło shea*, białko grochu*, białko ryżowe*, syrop kokosowy*, masa kakaowa*, masło kakaowe*, substancja słodząca: erytrytol*, proszek daktylowy*, proszek napoju owsianego*, śmietanka kokosowa*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
ORZECHY LASKOWE
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości pestek owoców. łupin orzechów. nasion sezamu. orzeszków ziemnych i innych orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: ROOBAR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,042 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2175 kJ / 523 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry | 11 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 0.3 g |