Baton proteinowy truskawkowy w polewie z różowej czekolady, bezglutenowy BIO 40 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Roślinne białko z grochu i ryżu wspiera regenerację, a truskawka dodaje naturalnej świeżości. Niski cukier i błonnik pomagają utrzymać sytość bez ciężkości. Idealna przekąska, gdy potrzebujesz solidnego „kopa” w czystej formie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
prażone ORZECHY NERKOWCA*, masło shea*, teksturowane białko grochu*, syrop z rozpuszczalnego błonnika*, białko grochu*, białko ryżowe*, syrop kokosowy*, masło kakaowe*, substancja słodząca: erytrytol*, proszek daktylowy*, mąka kokosowa*, proszek truskawkowy* (1,2%), proszek buraczany*, naturalny aromat truskawkowy* (0,3%), emulgator: lecytyna słonecznikowa*. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
ORZECHY NERKOWCA
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości pestek owoców. łupin orzechów. nasion sezamu. orzeszków ziemnych i innych orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: ROOBAR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,042 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2105 kJ / 506 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 21 g |
| Cukry | 11 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 28 g |
| Sól | 0.3 g |