Baton proteinowy z orzechami arachidowymi w polewie z gorzkiej czekolady, bezglutenowy 40 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Orzechy arachidowe dostarczają zdrowych tłuszczów i przyjemnej chrupkości. Mieszanka białek roślinnych sprzyja formie, a kakaowa polewa nadaje deserowy charakter bez glutenu. Świetny zamiennik słodyczy po wysiłku lub w podróży.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
prażone ORZESZKI ZIEMNE* (blanszowane ORZESZKI ZIEMNE*, sól) (22%), syrop błonnika rozpuszczalnego*, masło shea*, teksturowane białko grochu*, syrop kokosowy*, białko grochu*, białko ryżowe*, masa kakaowa*, masło kakaowe*, substancja słodząca: erytrytol*, proszek daktylowy*, napoj owsiany* w proszku, śmietanka kokosowa*, emulgator: lecytyna słonecznikowa*. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
ORZESZKI ZIEMNE
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości pestek owoców. łupin orzechów. nasion sezamu i innych orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: ROOBAR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,042 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2180 kJ / 524 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 22 g |
| Cukry | 11 g |
| Błonnik | 5.6 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 0.27 g |