Opis szczegółowy
tylko 6 składników
0% dodatku cukru
źródło błonnika
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kokosowy, czekoladowy |
| Dodatki | Rodzynki |
| Zawartość netto | 33 g |
| Składniki | Daktyle suszone (pasta, całe) (65 %), wiórki kokosowe (18 %), orzechy nerkowca, miazga z migdałów prażonych, czekolada (5 %) [substancja słodząca: maltitole, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, naturalny aromat waniliowy], naturalny aromat. produkt może zawierać inne orzechy, orzeszki ziemne, mleko, nasiona sezamu i zboża zawierające gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | Rajskie połączenie kokosa z czekoladą, słodyczy z naturalnością, wartości odżywczych z pysznym smakiem. znasz ten smak, ale w tym batonie pokochasz też skład. przekonaliśmy? jeśli nie, to dodamy tylko że to wszystko bez dodatku cukru. |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 640 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 640 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 406 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1698 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 560 kJ |
| Wielkość porcji | 33 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość błonnika | 9,6 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |