Kitkat White 41,5g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kitkat White 41,5g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | W czekoladzie białej, Z polewą |
| Zawartość netto | 41,5 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, sal) mąka pszenna (zawiera wapń, żelazo, tiaminę i niacynę), odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy, miazga kakaowa, emulgator (lecytyny), aromaty , tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, drożdże, substancja spulchniająca (węglany sodu), tłuszcz mleczny, preparat serwatkowy w proszku (z mleka). może zawierać orzechy ziemne i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 515 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 214 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2156 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 895 kJ |
| Wielkość porcji | 41,5 g |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10,7 g |
| Cukry | 47,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 31 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | E |