Urządzenie rozruchowe NOCO Booster GB20 12V 500A
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wartość prądu rozruchowego: 500 Amperów (w okresie szczytowym).
Typ akumulatora: 12 V Kwasowo- ołowiowe.
Wewnętrzna bateria urządzenia: 24 Wato-godzina Litowo- jonowa.
USB wejście: 2,1 Amperów.
USB wyjście: 2,1 Amperów.
Silniki benzynowe do: 4.0 Litrów.
LED strumień świetlny: 100 Lumenów
Zawartość opakowania:
GB20 Litowe Urządzenie rozruchowe do akumulatorów
Bardzo wytrzymałe zaciski akumulatora
12V ładowarka samochodowa
Micro USB kabel
Torba z mikrofibry do przechowywania urządzenia
Instrukcja obsługi i informacje dotyczące gwarancji
NOCO Boost Plus GB20 500 amperowe 12 V Wyjątkowo bezpieczne, przenośne urządzenie rozruchowe, litowe, do pojazdów z silnikami benzynowymi do 4L
Uruchom rozładowane akumulatory-Bezpiecznie uruchom rozładowany akumulator w kilka sekund, dzięki temu niewielkiemu, ale mocnemu,500A przenośnemu litowemu urządzeniu rozruchowemu - do 20 rozruchów na jednym ładowaniu - przystosowane do silników benzynowych o pojemności do 4 litrów
Bardzo bezpieczne - bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenie rozruchowe do akumulatora samochodowego bez obaw o nieprawidłowe podłączenie lub iskrzenie. Bezpiecznie podłącz do dowolnego 12-woltowego samochodowego akumulatora dzięki naszej technologii chroniącej przez iskrzeniem i odwrotną polaryzacją.
Wielofunkcyjne - to urządzenie rozruchowe, przenośny power bank i latarka LED. Naładuj smartfony, tablety i inne urządzenia USB. Można go łatwo ładować z dowolnego zasilanego portu USB w 3 godziny przy 2,1 A. Dodatkowo zintegrowana latarka LED o strumieniu światła 100 lumenów z siedmioma trybami światła, w tym stroboskopem awaryjnym i SOS.
Zaawansowana konstrukcja - nasze najbardziej zaawansowane przenośne urządzenie rozruchowe do akumulatorowów samochodowych. Wyposażone w technologię litowo-wysokowyładowczą dla bezpiecznej pracy w każdym klimacie. Wytrzymała i wodoodporna obudowa o stopniu ochrony IP65. Gumowana, wyprofilowana obudowa, która zapobiega zarysowaniu lub uszkodzeniu powierzchni. I wyjątkowo kompaktowa i lekka konstrukcja o wadze zaledwie 1,1 kg.
Zaprojektowane w USA.
Parametry produktu
| Pojemność akumulatora | 60 Ah |
|---|---|
| Napięcie zasilające | 230 V |
| Pobór mocy | 10,5 W |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/07/7/1407763.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/07/7/1407761.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 1,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: metler.pl m. kurowska spółka jawna ulica i numer: majdańska 1/109 kod pocztowy i miasto: 04-088 warszawa pl |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzina kolorów | czarny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| W zestawie | Gb20 litowe urządzenie rozruchowe do akumulatorów bardzo wytrzymałe zaciski akumulatora 12v ładowarka samochodowa micro usb kabel torba z mikrofibry do przechowywania urządzenia intrukcja obsługi i informacje dotyczące gwarancji |