Gardena podkaszarka żyłkowa EasyCut 450/25
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Podkaszarka żyłkowa EasyCut 450/25 od GARDENA ma wiele użytecznych funkcji, ułatwiających pielęgnację trawnika, szczególnie w miejscach trudno dostępnych i na obrzeżach! Mały ciężar EasyCut 450/25 okazuje się szczególnie poręczny. Dzięki niemu nawet długotrwała praca podkaszarką nie powoduje zmęczenia.
Ponieważ EasyCut 450/20 nie wymaga montażu, jest od razu gotowa do pracy. Można ją najpierw dostosować do własnych potrzeb. Uchwyt przedni oraz teleskopowy można regulować. Pozwoli to użytkownikowi pracować w wygodnej pozycji. Ustawienie głowicy podkaszarki również można regulować. Umożliwia to koszenie w miejscach trudno dostępnych, np. pod ławką czy stolikiem. Rośliny rosnące na obrzeżach trawnika są chronione podczas wykaszania. Zdejmowana osłona do ochrony roślin osłania kwiaty i krzewy.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/39/3/1439379.pdf |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| Moc urządzenia | 450 W |
| Typ zasilania | Elektryczne |
| Długość przewodu | 30 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 3,76 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: husqvarna poland sp. z o.o. ulica i numer: burakowska 14 kod pocztowy i miasto: 01-066 warszawa pl |
| Wymiary (SxWxG) | 38 x 123 x 28 cm |
| Napięcie | 230 V |
| Szerokość koszenia | 25 cm |
| Średnica tarczy | 25 cm |
| Długość żyłki | 6 m |
| Średnica żyłki | 1,6 mm |
| Cechy urządzenia | Ergonomiczny uchwyt |
| Poziom hałasu | 96 dB |
| W zestawie | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |