Półmisek świąteczny 38x24cm Toy's Fantasy Villeroy & Boch
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Półmisek świąteczny z porcelany marki Villeroy&Boch. Doskonale udekoruje świąteczny stół.
Kolekcja: Toy's Delight
Wzór: Toy's Delight
Szerokość: 240 mm
Długość ok: 380 mm
Wysokość: 35 mm
Waga: 1.06 kg
Odpowiednie do mikrofali: Tak
Odpowiednie do zmywarki: Nie
Materiał: Porcelana Premium
Kolor: Wielobarwny
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | czerwony, biały |
| Kształt | Owalny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość użycia w mikrofali |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. k. ulica i numer: kutrzeby 14/4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Półmisek |
| Wymiary (SxWxG) | 38 x 3,5 x 24 cm |
| Zawartość zestawu | Półmisek świąteczny 38x24cm toy’s fantasy villeroy & boch |
| Wzór/zdobienie | Świąteczny wzór |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |