AMBIENTE Szybkowar 22 cm 6l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Szybkowar to innowacyjne urządzenie, wykorzystujące ciśnienie do efektywnego i inteligentnego gotowania. Skracając proces przygotowania potraw nawet do 70%, szybkowar zapewnia oszczędność czasu, wody oraz energii. Gotowane pod ciśnieniem potrawy zachowują zawarte w produktach witaminy i minerały. Szczelne zamknięcie szybkowaru ogranicza dostęp tlenu. Pozwala na zachowanie walorów smakowych i estetycznych przygotowywanych posiłków. Duża pojemność szybkowaru umożliwia przygotowanie posiłku dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 31 x 26 x 26 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki |
| Pojemność naczynia | 6 l (dm³) |
| Kolor | srebrny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 3,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Rodzaj produktu | Szybkowar |
| Zawartość zestawu | Szybkowar z pokrywką 22cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |