Gardena wąż ogrodowy Comfort HighFlex 1/2", 50 m
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
GARDENA Comfort wąż spiralny HighFLEX wyposażony jest w profil Power Grip, który gwarantuje optymalne połączenie węża i złączki. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki wąż i złączka zazębiają się ze sobą gwarantując miłośnikom ogrodów to, na czym im zależy: niezawodne połączenie o optymalnej wytrzymałości. Dodatkową zaletą profilu jest łatwiejsze zwijanie i dobry poślizg węża. Dzięki gęstemu spiralnemu oplotowi wąż jest odporny na ciśnienie robocze wody oraz na odkształcanie. Jednocześnie jest on jednak bardziej elastyczny niż wąż Comfort FLEX. Im bardziej gęsty splot, tym bardziej giętki i tym samym wygodniejszy w użyciu staje się wąż. Wąż nie plącze się ani nie supła. To czyni go idealnym do komfortowego i wielostronnego zastosowania w ogrodzie. Do łączenia z innymi elementami Original GARDENA System. Nie zawiera toksycznych ftalanów ani metali ciężkich. Jest również odporny na promieniowanie UV. Duża grubość ścianek węża gwarantuje bezpieczeństwo oraz długi okres jego użytkowania. Ciśnienie rozrywające: 30 bar. Gwarancja: 25 lat (po rejestracji produktu).
Parametry produktu
| Średnica | 1,3 cm |
|---|---|
| Długość | 50 m |
| Ilość warstw | 3 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | Spiralny |
| Ciśnienie maksymalne | 30 bar |
| Okres gwarancji | 25 lat (rok) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Podleganie produktu pod EUDR | NIE PODLEGA EUDR - Nie, produkt nie zawiera i nie był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych, lub dla DREWNA podlega innym wyłączeniom |
| Waga jednostkowa brutto | 6,69 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: husqvarna poland sp. z o.o. ulica i numer: burakowska 14 kod pocztowy i miasto: 01-066 warszawa pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |