Natur Enamel Kpl. garnków 6 el. - biały
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
NATUR ENAMEL to idealny wybór dla osób, które cenią sobie zdrowe gotowanie oraz nowoczesny i minimalistyczny design. Naczynia zostały pokryte emalią, która nie wchodzi w reakcje z żywnością i jest w pełni bezpieczna także dla alergików.
Zestaw składający się z rondla o pojemności 2 l oraz dwóch garnków 3 i 5 l z pokrywkami doskonale sprawdzi się w każdym domu. Dzięki niemu można przygotować różnorodne dania, od śniadań dla jednej osoby, po zupy dla całej rodziny. Biały kolor naczyń w połączeniu z uchwytami z naturalnego drewna dębowego nadaje wnętrzu eleganckiego wyglądu, doskonale wpasowując się we współczesne trendy związane z designem kuchni.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 49,5 x 18,5 x 30,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło hartowane |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Trójwarstwowe dno, Pokrywka z funkcją odprowadzania nadmiaru pary, Powłoka łatwa w czyszczeniu |
| Kolor | biały |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych, Piekarnikach |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 4,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Krótki opis marketingowy | Natur enamel to idealny wybór dla osób, które cenią sobie zdrowe gotowanie oraz nowoczesny i minimalistyczny design |
| Rodzaj produktu | Garnek, Rondel, Pokrywka |
| Zawartość zestawu | Rondel z pokrywką 16 cm - 2.0l, garnek z pokrywką 3l, garnek z pokrywką 5l |
| Rodzaj powłoki | Powłoka emaliowana |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |