Opis szczegółowy
Po co wybierać jedno, kiedy można mieć wszystko? Każdy owoc kryje w sobie wyjątkowy smak oraz inny zestaw witamin wspierających nasze zdrowie. Nie chcieliśmy rezygnować z żadnego, dlatego połączyliśmy wszystkie - tak powstała multiwitamina. Owocowa synergia to sto procent naturalnego smaku i moc witalności dla każdego!
100 ml soku ma wysoką zawartość niacyny, witaminy B6 i kwasu pantotenowego, które: niacyna - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, witamina B6 - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, kwas pantotenowy - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Wieloowocowy |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Soki z zagęszczonych soków z: jabłek (70%), marchwi (12%) i pomarańczy (10%), przeciery z: jabłek (3%), bananów (2%), brzoskwiń, gujawy i papai, soki z zagęszczonych soków z: ananasów (2%), mango (0,5%), marakui, liczi (0,05 %), figi kaktusowej, kiwi i limonek, witaminy: a, c, b6, b12, niacyna, biotyna, kwas foliowy i kwas pantotenowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 145 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 198 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina A | 232 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 29 %RWS |
| Witamina B12 | 0,1875 μg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 3,75 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,105 mg/100g |
| Witamina C | 6 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |