Sok 100% multiwitamina Fortuna 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Wieloowocowy |
| Składniki | Soki z zagęszczonych soków i przeciery z: jabłek (42,2%) oraz ananasów (10,2%), pomarańczy (6%), mango (3,3%), marchwi (2%), bananów, winogron (1,3%), brzoskwiń (1,3%), passiflory, liczi, limetek (0,4%), gujawy, kaktusa, kiwi (0,3%) i papai woda substancje wzbogacające: witamina a, d, e, c, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina b6, kwas foliowy, witamina b12, biotyna, kwas pantotenowy zawartość owoców i marchwi minimum 70% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2025-10-01 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | C014047 |
| Producent: | Fortuna Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Hoża 51Kod pocztowy i miasto: 00-681 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 134 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,5 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,9 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100g |
| Tiamina (witamina B1) | 0,17 mg/100g |
| Witamina A | 120 μg/100g |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100g |
| Witamina E | 1,8 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 7,5 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 30 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100g |
| Witamina C | 16 mg/100g |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |