TGQ Sok jabłkowy 100% 1 l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
SOK JABŁKOWY
z zagęszczonego soku jabłkowego.
Parametry produktu
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy |
| Składniki | Sok jabłkowy z koncentratu soku jabłkowego |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,8 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 183 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 183 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,2 g |