Opis szczegółowy
Pierniki precle w polewie kakaowej idealne na świąteczny stół lub na inne okazje.
Parametry produktu
| Typ | Pierniki |
| Smak | Korzenny, Kakaowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, syrop cukru inwertowanego, polewa kakaowa 17% [cukier, tłuszcz palmowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (15,3 % w polewie), emulgatory (e 492, lecytyny, e 476), aromat], cukier, olej rzepakowy, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; syrop cukru palonego, cynamon 0,5%, sól, kolendra, anyż 0,02%, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, imbir, goździk 0,01%. produkt może zawierać: jaja, orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: delicpol sp. z o.o. ulica i numer: grunwaldzka 8 kod pocztowy i miasto: 42-125 kamyk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1572 kJ |
| Wielkość porcji | 31 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |