Opis szczegółowy
Klasyczna mieszanka studencka, to wysokiej jakości połączenie orzechów arachiaidowych, rodzynek, orzechów laskowych i orzechów nerkowca. Porcja doskonale skomponowanej przekąski gwarantuje nie tylko walory smakowe, ale dostarcza organizmowi bogactwa składników odżywczych i witamin
Parametry produktu
| Rodzaj | Suszone, |
| Smak | Orzechowy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Orzeszki arachidowe prażone 41% (orzeszki arachidowe 98%, olej rzepakowy), rodzynki sułtańskie 34% (rodzynki 99,5%, olej słonecznikowy i/lub bawełniany), orzechy nerkowca 15%, orzechy laskowe 10%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bardzo niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 538 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2240 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 672 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 35 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Mangan | 1,5 mg/100g |
| Miedź | 70,6 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 17 %RWS |
| Witamina E | 6,9 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |