Opis szczegółowy
Klasyczny smak czosnku przełamany ostrą nutą w postaci chili sprawia, że ta propozycja jest po prostu wyjątkowa. Jej wyrazistość przypadnie do gustu szczególnie wszystkim ceniącym nietypowe i ciekawe zestawienia. Czosnek z chili obowiązkowo należy dopisać do listy ulubionych dodatków, które podkreślają charakter potraw mięsnych i warzywnych. Jest niezastąpiony także jako samodzielna przekąska. Gwarancją jego wysokiej jakości i niepowtarzalnego aromatu jest starannie przygotowana receptura zalewy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 190 g |
| Składniki | Czosnek (62%), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, cili (0,8%), stabilizator e327; przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem, przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 509 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 23 g |