Sok 100% multiwitamina Tymbark 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Wieloowocowy |
| Składniki | Soki z zagęszczonych soków z: jabłek (60%) i pomarańczy (22%), sok z marchwi z zagęszczonego soku (12%) przeciery z: bananów (3%), brzoskwiń, gujawy i papai soki z zagęszczonych soków z: ananasów (2%), mango (0,5%), marakui, liczi (0,05%), figi kaktusowej, kiwi i limonek witaminy: a, c, e, b6, b12, tiamina, ryboflawina, niacyna, biotyna, kwas foliowy i kwas pantotenowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 145 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 195 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,45 mg/100ml |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,105 mg/100ml |
| Ryboflawina (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,0825 mg/100ml |
| Witamina A | 232 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,1875 μg/100ml |
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 3,75 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,105 mg/100ml |
| Witamina C | 6 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |