Tapas deska 3 serów włoskich 150 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
'Ser Pecorino Pepato: ser owczy, półtwardy, dojrzewający z ziarnami czarnego pieprzu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Rodzaj sera | Półtwardy |
| Składniki | Ser pecorino pepato, w plastrach. ser owczy, półtwardy, dojrzewający z ziarnami czarnego pieprzu. składniki: mleko owcze pasteryzowane, sól, 1 % kawałki czarnego pieprzu, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, podpuszczka jagnięca. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna 1620 kj /391 kcal, tłuszcz 31,3 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18 g, węglowodany 3,3 g - w tym cukry 1,4 g, białko 23,9 g, sól 1,1 g. ser pecorino tartufo, w plastrach. ser owczy, półtwardy z masą z siekaną czarną letnią truflą składniki: mleko owcze pasteryzowane, sól, 1 % siekana czarna letnia trufla (62,5 % czarna letnia trufla tuber aestivum vitt., woda, aromat, sól), bakterie fermentacji kwasu mlekowego, podpuszczka jagnięca. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 1609 kj /388 kcal, tłuszcz 31,3 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18 g, węglowodany 2,7 g - w tym cukry 1,4 g, białko 23,8 g, sól 1,1 g. ser pecorino peperoncino, w plastrach. ser półmiękki, podpuszczkowy, dojrzewający z mleka owczego, z dodatkiem ostrej czerwonej papryczki chili. składniki: mleko owcze pasteryzowane, sól, 1 % ostra czerwona papryczka chili, bakterie fermentacji kwasu mlekowego, podpuszczka cielęca. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna 1615 kj /391 kcal, tłuszcz 31,4 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18 g, węglowodany 3,2 g – w tym cukry 1,4 g, białko 23,9 g, sól 1,1 g. wyprodukowano i zapakowano we włoszech. możliwa obecność pistacji. pakowano w atmosferze ochronnej. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 150 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 231 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze +0/+4. po otwarciu przechowywać w lodówce, w oryginalnym opakowaniu lub foli spożywczej i spożyć w ciągu 5 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1620 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23,9 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31,3 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|