Sweet'nFun SPLASH CANDY LOVE BRACELET -Bag Pack Cukierki pudrowe 100 g X24
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Żelka do jedzenia
Parametry produktu
| Typ | Cukierki, Pudrowe |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | Dekstroza, syrop maltozowy, maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: e470b; regulator kwasowości: e330; aromaty, barwniki: e120, e160a |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maxco distribution sp. z o.o. ulica i numer: gliwicka 6/3 kod pocztowy i miasto: 40-079 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 378 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1582 kJ |
| Zawartość białek | 0,31 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 73,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 90,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |