Opis szczegółowy
Bogaty aromat pomidorowy. Strattu di pomodoro to „ekstrakt z pomidorów”, esencja kuchni sycylijskiej. Jest odpowiedni do wszystkich zastosowań w kuchni włoskiej, takich jak sosy pomidorowe, zupy i dressingi.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | 30% suszone pomidory (na słońcu) (pomidory, sól), woda, oliwa z oliwek, 15% suszone pomidory, 1,8% bazylia, olej słonecznikowy, sól, kwas: kwas mlekowy, sorbinian potasu. |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hugli food polska sp. z o.o. ulica i numer: wydawnicza 1/3 kod pocztowy i miasto: 92-333 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 238 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 290 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1199 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 3,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 12,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |