Opis szczegółowy
Torba z halloweenowymi smakołykami 15 sztuk, 130 gr: 5szt lizaków swirl o smaku truskawkowym, 5szt lizaków kość o smaku truskawkowym, 5szt mallow pop o smaku waniliowym
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | Truskawkowy, Waniliowy, Jabłkowy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | Lizaki i pianki o smaku truskawkowym, jabłkowym i waniliowym. składniki: cukier, syrop glukozowy, syrop słodowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca (e1442), regulator kwasowości (e330), żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć (e420), aromaty, barwniki (e170, e160a, e120, e153, e162, e100, e133). |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1655 kJ |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 98 g |