MEAT APPETIT, ŁAGODNE STRIPSY Z FILETA Z INDYKA 1KG X5
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Mięso z fileta z piersi indyka formowane w kształt klasycznych polędwiczek. Wyróżniają się apetycznym jasnym przekrojem, soczystością i chrupką panierką. O delikatnym smaku. Idealna propozycja street foodowa i obiadowa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Składniki: mięso z fileta indyka 70%, woda, mąka pszenna, skóry z indyka, olej rzepakowy, błonnik (grochowy, pszenny), przyprawy, mąka ryżowa, skrobia, maltodekstryna, drożdże, glukoza, sól, aromaty, stabilizatory (trifosforany, węglan wapnia). zawartość mięsa dotyczy produktu gotowego. ingredients: turkey fillet meat 70%, water, wheat flour, turkey skins, rapeseed oil, fibre (pea, wheat), spices, rice flour, starch, maltodextrin, yeast, glucose, salt, flavourings, stabilisers (triphosphates, calcium carbonate). meat content refers to the finished product. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polskie mięso i wędliny łukosz sp. z o.o. ulica i numer: bielska 69 kod pocztowy i miasto: 43-520 chybie pl |
| Produkt halal | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Stripsy z fileta z indyka / turkey fillet strips |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Wymaga obróbki termicznej przed spożyciem zgodnie z instrukcją przygotowania. po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie./requires heat treatment before consumption, according to preparation instructions. after defrosting do not freeze again. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Instrukcja przygotowania. wyjmij produkt z opakowania. dla lepszych rezultatów przygotuj z zamrożonego. frytownica: na rozgrzanym do 180 °c oleju, czas smażenia około 4 minuty. piekarnik: w rozgrzanym do 200 °c piekarniku, czas pieczenia około 8 minut, od czasu do czasu obracając. urządzenia kuchenne mogą się od siebie różnić. dostosuj czas podgrzewania do parametrów wykorzystywanego przez ciebie sprzętu. przed podaniem upewnij się, że produkt jest w pełni ugotowany. preparation instructions. remove all packaging prior to cooking. for best results cook from frozen. deep fry: fry product in pre-heated oil to 180°c, frying time: about 4 minutes. oven cook: place product on a baking tray in a pre-heated oven at 200°c, baking time: about 8 minutes, turn over occasionally. kitchen appliances may be different from each other. adjust the cooking time depending on your equipment. please ensure food is piping hot prior to serving. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie, Smażenie na głębokim tłuszczu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 996 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość błonnika | 2,7 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Nie |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | C |