Opis szczegółowy
Śmietanka czekoladowa w sprayu UHT
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietanka |
| Zawartość tłuszczu | 26 g/100g |
| Typ produktu | Smakowy |
| Przeznaczenie | Dodatek do jedzenia |
| Składniki | Śmietanka 82%, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu w proszku, gaz nośny: podtlenek azotu;czekolada 2% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny, aromat, emulgator: lecytyny sojowe), emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 50 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 303 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1252 kJ |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |