MEAT APPETIT, CORDON BLEU Z INDYKA Z WĘDLINĄ Z INDYKA I SEREM TOPIONYM 1KG X5
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Popularny kotlet szwajcarski o idealnym połączeniu indyka, wędliny z indyka i sera. Otoczony chrupką panierką o apetycznej barwie i strukturze. Znakomita propozycja bufetowa, stołówkowa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Składniki: farsz mięsny 54% [mięso z indyka 42%, woda, skóry z indyka, błonnik (grochowy, pszenny), skrobia, sól, stabilizatory (trifosforany, węglan wapnia), przyprawy, mąka ryżowa, aromaty], panier 26% [mąka pszenna, woda, drożdże, glukoza, sól], olej rzepakowy, wędlina z indyka 10% [mięso z indyka 70%, woda, skrobia, sól, błonnik pszenny, stabilizator (trifosforany), przyprawy, maltodekstryna, aromaty, substancja konserwująca (azotyn sodu)], ser topiony 10% [ser (mleko), skrobia modyfikowana, serwatka (zawiera mleko), sól emulgująca (fosforan sodu), substancja żelująca (guma tara), sól, aromaty naturalne, barwnik (karoteny)]. zawartość mięsa dotyczy produktu gotowego. ingredients: meat stuffing 54% [turkey meat 42%, water, turkey skins, fibre (pea, wheat), starch, salt, stabilisers (triphosphates, calcium carbonate), spices, rice flour, flavours], breadcrumbs 26% [wheat flour, water, yeast, glucose, salt], rapeseed oil,turkey ham 10% [turkey meat 70%, water, starch, salt, wheat fibre, stabiliser (triphosphates), spices, maltodextrin, flavours, preservative (sodium nitrite)], melted cheese 10% [cheese (milk), modified starch, whey (contains milk), emulsifying salt (sodium phosphate), gelling agent (tara gum), salt, natural flavours, colouring agent (carotenes)]. meat content refers to the finished product. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polskie mięso i wędliny łukosz sp. z o.o. ulica i numer: bielska 69 kod pocztowy i miasto: 43-520 chybie pl |
| Produkt halal | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Cordon bleu z indyka z wędliną z indyka i serem topionym/turkey cordon bleu with turkey ham and creamy cheese |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Wymaga obróbki termicznej przed spożyciem zgodnie z instrukcją przygotowania. po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie./requires heat treatment before consumption, according to preparation instructions. after defrosting do not freeze again. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Instrukcja przygotowania. wyjmij produkt z opakowania. dla lepszych rezultatów przygotuj z zamrożonego. frytownica: na rozgrzanym do 180 °c oleju, czas smażenia około 7-8 minut. piekarnik: w rozgrzanym do 200 °c piekarniku, czas pieczenia około 10-15 minut, od czasu do czasu obracając. urządzenia kuchenne mogą się od siebie różnić. dostosuj czas podgrzewania do parametrów wykorzystywanego przez ciebie sprzętu. przed podaniem upewnij się, że produkt jest w pełni ugotowany. preparation instructions. remove all packaging prior to cooking. for best results cook from frozen. deep fry: fry product in pre-heated oil to 180°c, frying time: about 7-8 minutes. oven cook: place product on a baking tray in a pre-heated oven at 200°c, baking time: about 10-15 minutes, turn over occasionally. kitchen appliances may be different from each other. adjust the cooking time depending on your equipment. please ensure food is piping hot prior to serving. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie, Smażenie na głębokim tłuszczu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 929 kJ |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość błonnika | 2,7 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Nie |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | D |