MEAT APPETIT, NUGGETS Z FILETA INDYKA W TEMPURZE 1KG X5
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiące formowane nuggetsy z mięsa z fileta indyka panierowane w lekkim cieście tempura. Popularne danie główne dla dzieci lub przekąska podawana z różnymi sosami. Znakomite dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Składniki: mięso z fileta indyka 70%, woda, skóry z indyka, mąka (kukurydziana, pszenna), olej rzepakowy, błonnik (pszenny, grochowy), cebula, czosnek, przyprawy, ekstrakty przypraw, skrobie (w tym pszenna), skrobia modyfikowana, mąka (kukurydziana, ryżowa), maltodekstryna, dekstroza, drożdże, sól, cukier, aromaty, substancje spulchniające (difosforan, węglan sodu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). zawartość mięsa dotyczy produktu gotowego. ingredients: turkey fillet meat 70%, water, turkey skins, flour (maize, wheat), rapeseed oil, fibre (wheat, pea), onion, garlic, spices, spice extracts, starches (including wheat), modified starch, flour (rice maize), maltodextrin, dextrose, yeast, salt, sugar, flavourings, raising agents (diphosphate, sodium carbonate), acidity regulator (citric acid). meat content refers to the finished product. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polskie mięso i wędliny łukosz sp. z o.o. ulica i numer: bielska 69 kod pocztowy i miasto: 43-520 chybie pl |
| Produkt halal | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Nuggets z fileta indyka w tempurze/turkey fillet nuggets in tempura |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Wymaga obróbki termicznej przed spożyciem zgodnie z instrukcją przygotowania. po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie./requires heat treatment before consumption, according to preparation instructions. after defrosting do not freeze again. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Instrukcja przygotowania. wyjmij produkt z opakowania. dla lepszych rezultatów przygotuj z zamrożonego. frytownica: na rozgrzanym do 180°c oleju, czas smażenia około 3 minuty. piekarnik: w rozgrzanym do 200°c piekarniku, czas pieczenia około 8 minut, od czasu do czasu obracając. urządzenia kuchenne mogą się od siebie różnić. dostosuj czas podgrzewania do parametrów wykorzystywanego przez ciebie sprzętu. przed podaniem upewnij się, że produkt jest w pełni ugotowany. preparation instructions. remove all packaging prior to cooking. for best results cook from frozen. deep fry: fry product in pre-heated oil to 180°c, frying time: about 3 minutes. oven cook: place product on a baking tray in a pre-heated oven at 200°c, baking time: about 8 minutes, turn over occasionally. kitchen appliances may be different from each other. adjust the cooking time depending on your equipment. please ensure food is piping hot prior to serving. |
| Sposób obróbki produktu | Pieczenie/prażenie, Smażenie na głębokim tłuszczu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 203 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 849 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość błonnika | 2,1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 45 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera olej palmowy | Nie |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | C |