Sok Rokitnik 100% 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Sok z rokitnika jest bogaty w grupę witamin o działaniu o antyoksydacyjnym (C, A, E), zawiera również witaminę K oraz nienasycone kwasy tłuszczowe zwane witaminą F, kwas foliowy i witaminę D. Ponadto jest bogaty w antocyjany, flawonoidy, fosfolipidy, garbniki, makro i mikroelementy. Substancje te przyczyniają się do: podniesienia ogólnej odporności organizmu, opóźniają procesy starzenia, regulują pracę układów krwionośnego, pokarmowego i oddechowego, chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem, pomagają nadać jej piękny koloryt. Substancje o działaniu antyoksydacyjnym neutralizują szkodliwe dla organizmu wolne rodniki tlenowe, pomagają w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Proponowany sposób podania: 2x dziennie po 50 ml soku (rano i wieczorem).
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechować w lodówce spożyć w ciągu 10 dni
Składniki
100% sok z owoców rokitnika
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 157/38 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.77 g |
| Węglowodany | 7 g |
| Cukry | 6.2 g |
| Białko | 0.7 g |
| Sól | 0.0073 g |