Rokitnik sok 100% BIO B/C 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiera występujące cukry. Produkt posiada specyficzny dla owoców zapach i smak. Osad jest zjawiskiem . Przed użyciem wstrząsnąć.
Warunki przechowywania
Chronić przed światłem . po otwarciu przechowywać w stanie zamkniętym w lodówce nie dłużej niż 10 dn
Składniki
sok z owoców rokitnika Hippophae rhamnoides
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 189/45 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 7.2 g |
| Cukry | 0.8 g |
| Błonnik | <0.5 g |
| Białko | <0.5 g |