Syrop klonowy BIO 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Syrop klonowy powstaje z odparowania soku z pnia klonu. Jest to Typ A, odmiana Dark Robust, której nazwa pochodzi od ciemnego bursztynowego koloru. Smak syropu Dark Robust jest intensywny, lekko przypalany. Idealnie komponuje się z amerykańskimi pancakes jak i z lodami. Jako baza marynaty nada wyrazistości mięsom i rybom.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Składniki
syrop klonowy BIO 100%
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1527/365 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.05 g |
| Węglowodany | 90.9 g |
| Cukry | 79.3 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |