Syrop kurkumowo-imbirowy 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Syrop kurkumowo - imbirowy zawierający cukier, sok z kłącza kurkumy (22%), sok z kłącza imbiru lekarskiego (19%), sok z cytryny (10%) .
<
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechować w lodówce.. zużyć w ciągu 30 dni
Składniki
SKŁAD>> cukier, sok z kłącza kurkumy (22%), sok z kłącza imbiru lekarskiego (19%), sok z cytryny (10%)
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1037 kJ/ 248 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 62 g |
| Cukry | 61 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |