Antygrypina syrop 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Góralska Antygrypina – Moc Odporności z Sercem Gór!
Chroń się przed sezonowymi wyzwaniami z Góralską Antygrypiną – syropem pełnym składników, które wzmacniają organizm i dodają energii! To potężna dawka natury, łącząca w sobie cytrusy, miód i przyprawy, abyś mógł poczuć prawdziwą moc górskiej natury w każdej łyżeczce. Idealny na chłodne dni, dodaje siły i wspiera Twoje zdrowie, dbając o odporność całej rodziny.
Dlaczego warto wybrać Góralską Antygrypinę:
Silne wsparcie odporności – miód, imbir i kurkuma to sojusznicy w walce z przeziębieniem, którzy działają jak tarcza ochronna.
Bogactwo witamin – cytrusy, jak grejpfrut, cytryna i pomarańcza, dostarczają solidną dawkę witaminy C, by wspierać Twój organizm każdego dnia.
Łagodna moc czosnku – dzięki subtelnej dawce czosnku, syrop działa antybakteryjnie, nie zaburzając przy tym delikatnego smaku.
Smak aromat i barwa mogą różnić się w zależności od odmian owoców, nasłonecznienia i nawodnienia danej partii. Osad, ciemnienie i lekkie pienienie są zjawiskami . Każdorazowo przed spożyciem wstrząśnij.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwaciu przechowywać w lodówce. spożyć w ciągu 7 dni.
Składniki
Grejpfrut 23,6%, cytryna 23,6%, Pomarańcza 23,6% woda 14%, miód 10%, imbir 3%, czosnek 0.7%, kurkuma 0,6%
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 198/47 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 10 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |