Soignon ser kozi do smarowania 150g naturalny X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Ser kozi twarogowy z pasteryzowanego mleka koziego 150g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Składniki | Mleko: kozie pasteryzowane, woda, śmietana z pasteryzowanego mleka koziego, sól, kultury bakterii fermentacji mlekowej ( w tym mleko), podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurial polska sp.z.o.o. ulica i numer: kuklińskiego 17 kod pocztowy i miasto: 30-720 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 456 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 816 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |