Foodie Vanilla 400ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
1 Foodie = 1 Posiłek. Ehrmann Foodie to pyszny napój mleczny z ważnymi składnikami odżywczymi dla Twojego organizmu. Butelka 400 ml zawiera 30 g białka, nie zawiera laktozy, glutenu i dodatku cukru*. *zawiera występujące cukry
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 5 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Przeznaczenie | Do picia |
| Składniki | Mleko częściowo odtłuszczone 77%, woda, białka mleka 6,0%, oleje roślinne (rzepaku, słonecznika) 3,5%, maltodekstryna, błonnik z łusek owsa, mieszanka minerałów (mleczan żelazawy, molibdenian sodu, chlorek chromu, chlorek potasu, selenin sodu, siarczan manganu, siarczan miedziowy, siarczan cynku, węglan magnezu, jodek potasu), aromat, substancje zagęszczające (e 418, karagen), laktaza, mieszanka witamin (a, b1, b2, b6, c, d, e, k, kwas foliowy, biotyna, kwas pantotenowy, niacyna), substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 248 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 47 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 103 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 430 kJ |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 140 mg/100ml |
|---|---|
| Magnez | 23,4 mg/100ml |
| Mangan | 0,12 mg/100ml |
| Miedź | 0,06 mg/100ml |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1 mg/100ml |
| Potas | 250 mg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,32 mg/100ml |
| Selen | 5,5 μg/100ml |
| Tiamina (witamina B1) | 0,07 mg/100ml |
| Wapń | 200 mg/100ml |
| Witamina A | 50 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,16 μg/100ml |
| Witamina D | 0,50 μg/100ml |
| Witamina E | 2,3 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 5 μg/100ml |
| Chlor | 110 mg/100ml |
| Cynk | 1 mg/100ml |
| Jod | 9,38 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 25 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,09 mg/100ml |
| Witamina C | 5 mg/100ml |
| Żelazo | 0,87 mg/100ml |
| Witamina K | 4,7 μg/100ml |
| Chrom | 3 μg/100ml |
| Molibden | 5 μg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E418 Guma gellan |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Najlepiej smakuje schłodzone. spożyć natychmiast po otwarciu. zamknięte opakowanie nie wymaga przechowywania w lodówce. należy spożyć do: data podana na opakowaniu. |
| Zawiera aromaty | Tak |