Opis szczegółowy
Makaron 100% z semoliny (mąka z pszenicy durum) w kształcie gniazd tagliatelle idealnie nadaje się do dań z sosem bolońskim, pesto oraz dań z patelni.
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny, Z semoliny (durum) |
| Rodzaj | Gniazda, Tagliatelle |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Mąka semolina z pszenicy durum 100% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p.p.h. tabit sp. z o.o. ulica i numer: kołłątaja 44 kod pocztowy i miasto: 05-402 otwock pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotować 8 minut (6 minut al dente), 100g makaronu na 1 litr wody, posolić według uznania. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 616 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość błonnika | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |