Foodie Chocolate 400ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
1 Foodie = 1 Posiłek. Ehrmann Foodie to pyszny napój mleczny z ważnymi składnikami odżywczymi dla Twojego organizmu. Butelka 400 ml zawiera 30 g białka, nie zawiera laktozy, glutenu i dodatku cukru*.
*zawiera występujące cukry
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 5,2 g/100g |
| Typ produktu | Smakowy, Wzbogacony |
| Przeznaczenie | Do picia |
| Składniki | Mleko częściowo odtłuszczone 78%, woda, białka mleka 5,5%, oleje roślinne (rzepaku, słonecznika) 3,5%, maltodekstryna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,5%, błonnik z łusek owsa, aromat, mieszanek minerałów (selenin sodu, mleczan żelazawy, molibdenian sodu, chlorek chromu, chlorek potasu, siarczan cynku, siarczan miedziowy, siarczan manganu, jodek potasu, węglan magnezu), substancje zagęszczające (karagen, e 418), laktaza, mieszanka witamin (a, b1, b2, b6, c, d, e, k, niacyna, kwas pantotenowy, biotyna, kwas foliowy), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam k). zawiera występujące cukry. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Źródło białka | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 248 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 47 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 30 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,72 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 426 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 445 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1779 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 140 mg/100ml |
|---|---|
| Magnez | 32,8 mg/100ml |
| Mangan | 0,12 mg/100ml |
| Miedź | 0,06 mg/100ml |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1 mg/100ml |
| Potas | 325 mg/100ml |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,32 mg/100ml |
| Selen | 5,5 μg/100ml |
| Tiamina (witamina B1) | 0,07 mg/100ml |
| Wapń | 200 mg/100ml |
| Witamina A | 50 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,16 μg/100ml |
| Witamina D | 0,50 μg/100ml |
| Witamina E | 2,3 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 5 μg/100ml |
| Chlor | 110 mg/100ml |
| Cynk | 1 mg/100ml |
| Jod | 9,38 μg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 25 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,09 mg/100ml |
| Witamina C | 5 mg/100ml |
| Żelazo | 1,4 mg/100ml |
| Witamina K | 4,7 μg/100ml |
| Chrom | 3 μg/100ml |
| Molibden | 5 μg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
| Zawiera siarczyny | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E418 Guma gellan |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Najlepiej smakuje schłodzone. spożyć natychmiast po otwarciu. zamknięte opakowanie nie wymaga przechowywania w lodówce. należy spożyć do: data podana na opakowaniu. |
| Zawiera aromaty | Tak |