Soczewica żółta BIO 400 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Lekko orzechowa w smaku i wyjątkowo delikatna po ugotowaniu, stanowi znakomite źródło białka, błonnika i minerałów. Doskonale sprawdza się w zupach, pastach, curry oraz daniach jednogarnkowych, dodając im wartości odżywczych i kremowej konsystencji.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
soczewica żółta* podzielona 98,8%, olej słonecznikowy 1,2%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: TURCJA
Masa brutto: 0,425 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1320 kJ / 314 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 36.9 g |
| Cukry | 4 g |
| Błonnik | 23.2 g |
| Białko | 25.3 g |
| Sól | 0.05 g |