Opis szczegółowy
Wielkanocne Waffle Eggs marki Lambertz to wyjątkowa słodycz, która łączy chrupiący wafel z aksamitnym kremem i czekoladą. Każde jajko zachwyca delikatną strukturą i idealnie zbalansowanym smakiem. Kolorowe opakowanie podkreśla wiosenny, świąteczny charakter produktu. To doskonały wybór na wielkanocny stół lub słodki upominek.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | czekoladowy, kakaowy, Waniliowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Tłuszcz palmowy, cukier, mąka pszenna, miazga kakaowa, słodka serwatka w proszku (z mleka), 6 % kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, dekstroza, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, tłuszcz mleczny (z mleka), emulgator: lecytyny; naturalny aromat, 0,01 % naturalny aromat waniliowy, skrobia pszenna, substancja spulchniająca: węglany sodu; syrop cukru skarmelizowanego, sól. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kostaryka, Gabon, Gwatemala, Honduras, Kamerun, Kolumbia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Malezja, Indonezja, Panama, Papua-Nowa Gwinea |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-08 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-03-15 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-816499 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 537 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2240 kJ |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |