Haribo Pianki Minis Color 150g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pianki
Parametry produktu
| Smak | Owocowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 450 dni (dzień) |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; woda; substancja utrzymująca wilgoć: syrop sorbitolowy; żelatyna; koncentraty owocowe i roślinne: burak, krokosz barwierski, spirulina; aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142a kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1414 kJ |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 68 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |