Opis szczegółowy
Napój owsiany Oatly Matcha w poręcznym formacie 250 ml „on‑the‑go”, idealny także do zakupu na próbę!
Odpowiednie dla wegan, wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy.
Zawiera praktyczną papierową słomkę do natychmiastowego spożycia.
Parametry produktu
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 153 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Działanie | Neutralne, Chłodzące, Pobudzające |
| Smak | Zielona herbata |
| Składniki | Woda, owies 10%, olej rzepakowy, cukier 1,5%, zielona herbata matcha w proszku 0,8%, mineral (weglan wapnia), sól, naturalny aromat, stabilizator (guma gellan) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Szwecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Pojemność | 250 ml |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: oatly poland sp. z o.o. ulica i numer: żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Cukry | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Wartość energetyczna kJ | 263 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
| Zawartość błonnika | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawartość kofeiny | 16 mg/100ml |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |