Opis szczegółowy
• Do bezpośredniego spożycia przez wszystkie grupy ludności,• Idealny dla wegan, wegetarian i fleksitarian,• Produkt dedykowany dla osób będących na dietach: bezlaktozowej, bezkazeinowej, bezglutenowej i wegańskiej,• Osoby świadome, propagujące zdrowy i aktywny styl życia.• Inulina z cykorii przyczynia się do prawidłowej pracy jelit.,• Zawiera olej MCT (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe), • Witamina B3 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.,• Źródło wapnia, witaminy A, ryboflawiny i niacyny,• Żywe kultury bakterii, • Zawiera postbiotyki - nieaktywne kultury bakterii (które działają w organizmie człowieka).
Parametry produktu
| Składniki | Baza owsiana bezglutenowa 73 % (woda, owies bezglutenowy), maliny 12 %, ksylitol, inulina (błonnik z cykorii) 3 %, białka bobu, skrobia, białka grochu, trójglicerydy średniołańcuchowe kwasów tłuszczowych (olej mct) z kokosa 0,7 %, wapń, babka płesznik w proszku, witamina a, niacyna (witamina b3), ryboflawina (witamina b2), glikozydy stewiolowe ze stewii, zagęszczony sok cytrynowy, koncentrat z marchwii, koncentrat ze słodkiego ziemniaka, rzodkwi i jabłka, naturalny aromat, żywe wegańskie kultury bakterii (bifidobacterium animalis subsp. lactis hn019™, lactobacillus acidophilus ncfm®, streptococcus salivarius subsp. thermophilus, lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, lacticaseibacillus rhamnosus, propionibacterium freudenreichii subsp. shermanii), drożdże debaryomyces hansenii, nieaktywne wegańskie kultury bakterii (lactobacillus plantarum) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | olej MTC, inulinę z cykorii |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: magda plant based ulica i numer: zakopiańska 35a kod pocztowy i miasto: 34-424 szaflary pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witaminy A,B3 i B2 |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 189 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 378 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość błonnika | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 7,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,105 mg/100g |
| Wapń | 60 mg/100g |
| Witamina A | 60 μg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |