Figi suszone BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalnie słodkie owoce pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. Stanowią doskonałą przekąskę, dodatek do musli, wypieków, deserów czy dań orientalnych. Bogate w błonnik, potas, wapń i żelazo. Bez dodatku cukru, konserwantów i siarczynów – suszone wyłącznie w naturalny sposób.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
figi* suszone 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: TURCJA
Masa brutto: 0,125 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1035 kJ / 245 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 53 g |
| Cukry | 53 g |
| Błonnik | 7.5 g |
| Białko | 3.6 g |
| Sól | 0.2 g |