Opis szczegółowy
Górny odcinek części lędźwiowo-brzusznej ćwierćtuszy, odcięty od przodu pomiędzy ostatnim i przedostatnim kręgiem piersiowym, od tyłu między ostatnim kręgiem lędźwiowym i pierwszym krzyżowym, od dołu po linii prostej w odległości 5-7 cm od mięśni grzbietu. Usunięte kości, pozostawiona mizdra i tłuszcz do 1 cm. Anatomiczna wielkość . Wysokość mięśnia min. 4 cm. Pochodzenie Argentyna.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
| Rodzaj elementu | Rostbef |
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Trybowane/filet |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Argentyna |
| Składniki | Mięso wołowe |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 2 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 4,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 4 - 5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |